Advertisement
Podcast

Bezspoilerowe wprowadzenie do serialu HBO “Watchmen”

Szymon Pietrzak
Watchmen serial

Rozpoczynamy serię podcastów dotyczących bardzo wyczekiwanego serialu “Watchmen” od HBO. Dziś Marcin Kempisty, który miał okazję zobaczyć przedpremierowo parę odcinków, bezspoilerowo zachęca do obejrzeniu najnowszej produkcji Damona Lindelofa – twórcy takich seriali jak “Lost” czy ‘Leftovers”. Poniżej zostawiamy rozkład czasowy, jeśli chcecie przenieść się wyłącznie do danego tematu. Materiały wideo użyte w tym filmiku to zebrane razem materiały promocyjne stacji HBO – nie ma w nich nic nowego, mają stanowić jedynie podgląd do podcastu.

Premiera pierwszego odcinka serialu HBO Watchmen odbędzie się w poniedziałek, 21 października równolegle z amerykańską premierą, czyli o godzinie 3.00 nad ranem zarówno w HBO, jak i HBO GO. Premiery kolejnych odcinków będą się odbywały co tydzień, w poniedziałki, o tej samej porze – zarówno w HBO, jak i HBO GO. Serial liczyć będzie 9 odcinków.

Również kolejne odcinki naszego podcastu będą ukazywać się co poniedziałek.


00:00 – Formuła podcastu, wyjaśnienie obecnej sytuacji na rynku serialowym, sprawy organizacyjne;

04:16 – Wprowadzenie do serialu: Omówienie postaci showrunnera Damona Lindelofa – jego serialów “Lost” i “Leftovers”;

10:30 – Stosunek serialu “Watchmen” do komiksów;

14:32 – Zarys fabuły;


P.S. Odtwórz i subskrybuj nas na: iTunes, Android, SpotifyRSS lub YouTube!

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.