Advertisement
Aktualności

“Siły Kosmiczne” – Nowy serial Netflixa od twórców “The Office” z doborową obsadą. Kiedy premiera?

Szymon Pietrzak
Siły Kosmiczne
fot. John Malkovich oraz Steve Carell w serialu "Siły Kosmiczne" / Od 29 maja na Netflix

Netflix ogłosił datę premiery oraz zaprezentował pierwsze kadry z nowego serialu pt. Siły Kosmiczne.

Siły Kosmiczne to nowy komediowy serial platformy Netflix. Platforma udostępniła pierwsze kadry z produkcji, w którą okazuje się być zaangażowana naprawdę interesująca komediowa obsada.

“Siły Kosmiczne”. Fabuła

Generał Mark R. Naird (Steve Carell) – uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem, otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz “Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Współtwórcami Sił Kosmicznych są Steve Carell oraz Greg Daniels (The Office). Jest to komedia o pracy i ludziach odpowiedzialnych za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi – stawka jest wysoka, ale ich ambicje jeszcze większe.

“Siły Kosmiczne”. Obsada

Do obsady dołącza Lisa Kudrow, która zagra Maggie Naird – ukochaną generała Marka R. Nairda. Maggie to oddana żona, która poświęcała swoje życie karierze męża przez dwie dekady. Jednak kiedy on podejmuje wyzwanie od Białego Domu, ona postanawia obrać zupełnie inną ścieżkę.

Jak prezentuje sie reszta obsady? Na ekranie pojawi się: John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake.

Przeczytaj również:  O polityce i polityczności. Wywiad z Radu Jude

Producentem wykonawczym serialu jest Howard Klein/3Arts (The Office).

Premiera Sił Kosmicznych już 29 maja na Netflix. Poniżej galeria z kadrami z serialu. 

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.