Złodzieje Rowerów #3 – 75. Festiwal w Wenecji, “Lato” i “Zama”

Po ponad półrocznej przerwie, wraz z Maciejem Kędziorą, wracamy do tworzenia filmawkowego podcastu. Obiecujemy, że odcinki będą ukazywały się teraz regularnie – zmieniamy jednak formułę. Postaramy się aby każdy epizod trwał około 30 minut, a za mikrofonem obok nas pojawią się również inni członkowie redakcji. Będzie się działo, pilnujcie swoich rowerów!

W poniższym odcinku porozmawialiśmy o tym co do tej pory przyniósł trwający w tym momencie Festiwal Filmowy w Wenecji. Na końcu zerknęliśmy na premiery tego tygodnia i poleciliśmy wam nasze dwa ulubione filmy z listy!

Więcej informacji z włoskiego festiwalu znajdziecie na naszym fanpage na Facebooku, gdzie codziennie Maciej prowadzi relacje. Do usłyszenia!

P.S. Odtwórz i subskrybuj nas na: iTunes, Android lub RSS


Złodzieje Rowerów #3 – 75. Festiwal w Wenecji, “Lato” i “Zama”
Złodzieje Rowerów

 
 
00:00 / 28:54
 
1X
 

Od kiedy po raz pierwszy obejrzał “Złodziei Rowerów” zrozumiał, że kino to jego przyszłość, podobnie jak przeprowadzka do Toskanii na emeryturę.  Coraz częściej dochodzi do wniosku, że mumblecore to najlepsze co przydarzyło się kinematografii, choć w jego żyłach od lat płynie miłość do włoskiego neorealizmu. Najskrytsze marzenie – domek nad wybrzeżem, zakurzony projektor i obejrzany z drugą połówką seans “Przed wschodem słońca”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.