Advertisement
Aktualności

Wiemy, kiedy Kyle MacLachlan obejrzy pilot “Twin Peaks” z widzami! Aktor zaprosi na live tajemniczego gościa

Paweł Gościniak
Twin Peaks
Fot. Kyle MacLachlan jako Dale Cooper / Kadr z serialu "Twin Peaks"

Niedawno pisaliśmy o tym, że Kyle MacLachlan, odtwórca roli Dale’a Coopera, wspólnie z widzami obejrzy Twin Peaksw ramach akcji #TwinPeaksWatchParty. Społeczność wspólnymi siłami wybrała epizod, który fani obejrzą wraz z aktorem. Dodatkowo do transmisji na żywo ma dołączyć się niespodziewany gość.

Głosy fanów rozdzielały się głównie między odcinek pilotażowym a finałem drugiego sezonu. Jak widać, w pamięci zapadło im to, co najlepsze w Twin Peaks. Kyle MacLachlan wspomniał w jednym z wpisów, że obserwuje powrót fanów do serialu. Być może to właśnie to przypominanie sobie o Twin Peaks sprawiło, że pilot wygrał głosowanie. Jeśli jeszcze nie oglądaliście kultowej produkcji Davida Lyncha, to idealny moment, by poznać jego dzieło.

Aktor grający u boku Davida Lyncha poinformował również, o której urządzi wspólne oglądanie serialu z widzami. Odbędzie się ono w środę 8 kwietnia o godz. 20:30 czasu środkowoeuropejskiego, czyli tego, którym posługuje się Polska. MacLachlan będzie w tym czasie na żywo tweetował na swoim profilu, a fani będą mogli wraz z nim komentować wydarzenia z Twin Peaks.

Z kolei tego samego dnia o godz. 22:20 odtwórca roli Dale’a Coopera rozpocznie transmisję live na Instagramie. Ma pojawić się na niej “tajemniczy gość”. We wpisie na Twitterze otagował on Mädchen Amick, czyli serialową Shelly. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że to 49-latka pojawi się u boku aktora.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.