Aktualności

Kyle MacLachlan obejrzy Twin Peaks razem z fanami!

Paweł Gościniak
MacLachlan
fot. Twin Peaks 3

Kyle MacLachlan obejrzy Twin Peaks razem z fanami w 30. rocznicę emisji serialu w ramach #TwinPeaksWatchParty. Taką informacją podzielił się na swoim Twitterze odtwórca roli Dale’a Coopera. 

61-letni aktor, znany przede wszystkim z występów u boku Davida Lyncha, zdecydował się umilić nam domową kwarantannę.

– Zobaczyłem, że obecnie wielu z was odkrywa Twin Peaks po raz pierwszy lub wraca do serialu. Pomyślałem, że moglibyśmy wspólnie obejrzeć wasz ulubiony odcinek – mówi Kyle w wideo opublikowanym na Twitterze.

Aktor do wspólnego oglądania wybierze ten odcinek 1 lub 2 sezonu, który najczęściej pojawi się wśród komentarzy pod wspomnianym wpisem. Dlatego też nie zwlekajcie i ruszajcie na Twittera Kyle’a, aby dołożyć swoją cegiełkę do Twin Peaks Watch Party. Póki co fani najchętniej stawiają na wspólne oglądanie pilota oraz epizodu z tzw. metodą tybetańską.

MacLachlan regularnie wraca do roli Dale’a Coopera. 24 lutego bieżącego roku, gdy w Twin Peaks agent FBI po raz pierwszy wjeżdża do miasteczka, Kyle powtórzył tę scenę na… rowerku stacjonarnym.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.