Advertisement
Aktualności

Sequel “Na noże” w planach

Maja Głogowska
fot. kadr z filmu "Na noże"

Jeszcze nie ucichły spekulacje nad tym czy Rian Johnson dostanie swoją trylogię Gwiezdnych wojen, a reżyser już mówi o kolejnym projekcie.

W wywiadzie dla “The Hollywood Reporter” Johnson potwierdził, że studio Lionsgate dało mu zielone światło na kolejną cześć Na noże. Co więcej, Johnson już pracuje nad historią, którą ujrzymy w sequelu – ma ona skupić się na losach granego przez Davida Craige’a Detektywa Benoita Blanca.

Reżyser dodał, że w idealnym przypadku film ujrzy światło dzienne już nawet w przyszłym roku. Ponadto, Daniel Craig miał już potwierdzić swój ponowny udział, ze względu na to, jak dobrze się bawił przy tworzeniu pierwszego filmu.

Na noże okazało się niesamowitym sukcesem zarówno dla studia, jak i reżysera czy obsady. Produkcja otrzymała świetne recenzje, stała się drugim najlepiej zarabiającym oryginalnym filmem tego roku oraz zebrała trzy nominacje do Złotych Globów, nagród powszechnie uważanych za jedne z najbardziej prestiżowych.

Warto podkreślić, że sequel nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez studio Lionsgate.

-> Naszą recenzję “Na noże” przeczytasz klikając w ten link. 

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.