Advertisement
PodcastSerialawka

„Belfer”: Sezon pierwszy | Serialawka+

Redakcja Filmawki
Belfer / CANAL+ online

8 września na serwisie CANAL+ online zadebiutuje trzeci sezon Belfra – serialu, który był jednym z największych polskich hitów poprzedniej dekady. Powróci nie tylko tytułowa postać Pawła Zawadzkiego, ale też małomiasteczkowy setting, znany z pierwszego sezonu serialu. To też dobra okazja, żeby po 8 latach ponownie wybrać się do Dobrowic i przekonać się, jak po latach ogląda się pierwszy sezon Belfra. Podcast jest materiałem sponsorowanym.

W podcaście, który został nagrany we współpracy z serwisem CANAL+ online, Wiktor Małolepszy, Irena Kołtun i Bartłomiej Rusek nie tylko zastanawiają się, czy po niemalże dekadzie serial nadal trzyma poziom, ale też, jakie elementy sprawiły, że zdobył on tak kultowy status w momencie premiery. To szczególnie ciekawa rozmowa, ponieważ żadna z osób wypowiadających się w tym materiale nie oglądała wcześniej serialu CANAL+. Wszyscy podchodzą do Belfra na świeżo, bez nostalgii i sentymentu. Przekonajcie się, co mają do powiedzenia. Jeśli jednak nie obejrzeliście Belfra, to macie świetną okazję nadrobić cały pierwszy sezon pod tym linkiem – za darmo i bez potrzeby rejestracji!

Czy to będzie trwała reaktywacja Serialawki? Nie jesteśmy jeszcze w stanie powiedzieć, stąd też „+” przy tytule.

Filmawka
Filmawka
„Belfer”: Sezon pierwszy | Serialawka+
/

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.