Advertisement
Aktualności

Prace nad 3. sezonem “Dark” prawie skończone. Kiedy premiera?

Redakcja Filmawki
Dark
fot. Instagram / Baran bo Odar

Baran bo Odar, showrunner Dark, poinformował w swoich mediach społecznościowych o stanie prac nad serialem. Przekazał w ten sposób optymistyczną wiadomość wszystkim fanom pierwszego niemieckiego serialu Netflixa.

–> Czy “Dark” uratuje Netflixa?
–> Spis postaci i wydarzeń z pierwszego sezonu serialu

Żyjemy w dobie pojawiających się informacji o kolejnych przełożonych premierach lub przerwanych planach z powodu szalejącej epidemii koronawirusa. Niemieckiej ekipie serialu Dark udało się jednak zdążyć przed zakazami i wychodzi na to, że premiera 3. sezonu odbędzie się bez przeszkód.

Baran bo Odar, twórca serialu, poinformował na swoim Instagramie, że zakończyły się zdjęcia do 3. i zarazem finałowego sezonu, a sama postprodukcja jest już na finiszu.

 

Jest to informacja szczególnie istotna, ze względu na samą fabułę serialu. Wydarzenia w Dark toczą się w 33-letnich cyklach i przenikają z naszym światem. Jeden z planów czasowych toczy się też w 2020 roku, więc premiera dla zachowania sensu fabularnego, “musi” odbyć się bez przeszkód.

Nieoficjalnie, bo tak wynika jedynie z poszlak pozostawionych przez twórców w serialu, planowana jest na 27 czerwca.

Więcej zdjęć z planu, jak i tych zza kulis znajdziecie na oficjalnym Instagramie Barana bo Odara.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.