PodcastSerialawka

“Better Call Saul”: Sezon piąty | Serialawka #4

Redakcja Filmawki
Better Call Saul
fot. Materiały prasowe serialu "Better Call Saul"

Jesteśmy już po piątym sezonie “Better Call Saul”. Jimmy podąża w dobrze znanym kierunku, ale nikt nie spodziewał się takiej wolty po stronie Kim Wexler. W dodatku ulubieni bohaterowie są coraz bliżej demonicznego Lalo Salamanki, co nie wróży im dobrze na przyszłość.

W dzisiejszym podcaście Kamil, Marcin i Andrzej rozmawiają na temat serialu, zastanawiając się nad wyborami podejmowanymi przez bohaterów, a także poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak fantastyczny serial wciąż nie zdobywa zasłużonej atencji. Dlaczego Kim tak się zachowuje? Dlaczego Lalo jest tak lubianą przez widzów postacią? O tym, a także o wielu innych rzeczach dowiecie się z czwartego odcinka serii “Serialawka” na temat “Better Call Saul”.


“Better Call Saul” – Fabuła


Akcja serialu Better Call Saul, prequela Breaking Bad, rozpoczyna się 6 lat przed tym, jak Saul Goodman poznał Waltera White’a. Głównego bohatera poznajemy jako Jimmy’ego McGilla, początkującego prawnika szukającego przeznaczenia i celu w życiu. Serial przedstawia transformację Jimmy’ego w Saula Goodmana – osobę, która w przyszłości pomaga White’owi.

Serial w Polsce dostępny jest na Netflixie. 


Czym jest “Serialawka”?


Mało jest w internecie poważniejszych dyskusji na temat seriali, ten gatunek jest często pomijany kosztem filmów, dlatego wychodzimy naprzeciw tym tendencjom i przedstawiamy wam projekt “Serialawka”. To pierwsza z kilku serii podcastowych, jakie w tym momencie przygotowujemy dla Was na Spotify. Co tydzień, w każdą kolejną sobotę, otrzymacie odcinek, w którym będziemy ze spoilerami omawiać dany serial. Czasami to będzie analiza ostatniego sezonu, czasami to będzie dyskusja na temat całej produkcji.

Gwarantujemy, że za każdym razem będziecie otrzymywać pakiet faktów, opinii i ciekawostek. Pomogą wam one w bieglejszym poruszaniu się po zatłoczonym serialowym świecie.

Tak prezentuje się rozkładówka naszych podcastów:

11.04 – Dom z papieru
18.04 – Fleabag
25.04 – Tales From The Loop (Opowieści z pętli)
02.05 – Better Call Saul
09.05 – Westworld
16.05 – Devs
23.05 – Spisek przeciwko Ameryce

Będziemy wdzięczni za wszystkie “follow” na Spotify oraz za każde 5 gwiazdek na iTunes. To pozwala podcastowi piąć się do góry w rankingu.

Filmawka
Filmawka
"Better Call Saul": Sezon piąty | Serialawka #4
/

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.