Aktualności

Netflix stworzy serial o koronawirusie!

Redakcja Filmawki
Netflix
Mat. prasowe / Netflix

Twórcy “Orange Is the New Black” zabierają się za kolejną produkcję. Tym razem Netflix wypuści serię “Social Distance”, która opowie o życiu podczas pandemii koronawirusa.

“Social Distance” powstaje zdalnie, co z pewnością jeszcze mocniej podkreśla charakter “nowej, dziwacznej, oszałamiającej rzeczywistości, której wszyscy doświadczamy” w związku z COVID-19, o czym poinformowali producenci.

Jesteśmy zafascynowani poszukiwaniem przejawów bliskości w czasach, kiedy wszyscy musimy utrzymywać dystans – napisali w oświadczeniu prasowym. – Czujemy się zainspirowani do stworzenia antologii, która opowie historie o sytuacji, z którą przyszło nam się mierzyć. Te unikatowe, osobiste, głębokie opowieści pokazują, jak ludzie radzą sobie, żyjąc w odosobnieniu. My stawiamy sobie wyzwanie, aby stworzyć coś zupełnie nowego i zrobić to wirtualnie, żeby nasza obsada i ekipa serialowa była zdrowa i bezpieczna – czytamy dalej.

Reżyser Diego Velasco steruje projektem zdalnie, kierownik produkcji Hilary Weisman Graham działa ze swojego salonu, a obsada filmuje się w swoich domach. Graham, Jenji Kohan, Tara Herrmann i Blake Cormick będą producentami wykonawczymi.

– Doświadczenie dystansu społecznego jest aktualnie powszechne na całym świecie, ale indywidualne historie nie są identyczne. Przez szerokie spektrum opowieści i momentów, trochę sejsmicznych i trochę przyziemnych, mamy nadzieję, że uda nam się uchwycić ten okres. Liczymy na to, że “Social Distance” pomoże ludziom zbliżyć się do siebie – dodają w oświadczeniu.

Na razie nie posiadamy więcej informacji dotyczących chociażby premiery serialu.

Przeczytaj również:  Na hamaku z komiksem, czyli 10 najciekawszych komiksowych premier czerwca [ZESTAWIENIE]

Źródło: Variety

Jedna odpowiedź do ““Córka boga”, czyli “The Other Lamb” [RECENZJA]”

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.