AktualnościPodcastSerialawka

„The Office PL” | Serialawka+

Redakcja Filmawki
Materiały prasowe Canal+

Od 3 listopada na serwisie CANAL+ online oglądać możemy najnowszy, trzeci, sezon The Office PL. Serialu, który od pierwszych zapowiedzi budził sceptycyzm wśród polskich wielbicieli brytyjskiej czy amerykańskiej wersji, a okazał się być tak popularny, że od momentu premiery co roku otrzymujemy nowy sezon. W naszej redakcji również znajdują się fani Biura i z tego powodu postanowiliśmy skonfrontować ich z polską wersją kultowego serialu w najnowszym epizodzie Serialawki+. Podcast jest materiałem sponsorowanym.

Bartłomiej Rusek, Anna Czerwińska oraz Krzysztof Kurdziej to nasi najwięksi redakcyjni fani amerykańskiego The Office, więc nie było lepszych kandydatów, żeby omówić polską adaptację w ramach Serialawki+. Zadali sobie pytanie, czy The Office PL jest prosta kalką, czy udaną adaptacją sprawdzonego formatu. Z racji, że materiał był nagrywany przed premierą trzeciego sezonu, skupili się na dwóch pierwszych sezonach serialu. Zachęcamy do zapoznania się z tą wnikliwą rozmową.

The Office PL możecie oglądać na stronie serwisu CANAL+ online pod tym linkiem.

Filmawka
Filmawka
„The Office PL” | Serialawka+
/

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.