Advertisement
#ZostańWDomuAktualności

#ZostańWDomu | Oglądaj Netflixa ze znajomymi w tym samym momencie

Redakcja Filmawki
fot. materiały prasowe
Netflix Party to rozszerzenie dla przeglądarki, za pomocą którego możecie wspólnie ze znajomymi uczestniczyć w seansie wybranego filmu z oferty serwisu Netflix. Zadaniem rozszerzenia jest zapewnienie synchronizacji pomiędzy wszystkimi oglądającymi, tak by niezależnie od miejsca, każdy oglądał w tym samym momencie dokładnie to samo.

–> Polecamy zobaczyć też listę ukrytych kodów Netflixa. 
–> oraz inne Netflixowe life-hacki.

Aplikacja dodaje również możliwość czatowania tekstowego, co pozwoli na bieżąco komentować oraz sygnalizować np. poproszenie o pauzę. Każdy z użytkowników Netflix Party musi mieć dostęp do usługi Netflix, gdyż rozszerzenie zapewnia tylko i wyłącznie synchronizację odtwarzania, nie przesyłając strumienia wideo od jednego oglądającego do drugiego. Aby rozpocząć wspólne oglądanie, wystarczy kliknąć przycisk NP znajdujący się obok paska adresowego.

Jak zainstalować i uruchomić?

Aby zainstalować wtyczkę, należy uruchomić przeglądarkę Google Chrome lub każdą inną działającą na systemie chromium (np. Vivaldi). Następnie należy wejść na stronę z wtyczkami Chrome Store, klikając w ten link. Po zainstalowaniu Netflix Party, wystarczy wejść na platformę Netflix i wybrać interesujący materiał. Gdy tylko się uruchomi, wystarczy kliknąć w ikonkę „NP”, by wyskoczyła strona logowania. Wpisujemy swój login oraz kopiujemy link dla każdego, z kim chcemy obejrzeć wybrany przez nas materiał.

Możecie również tworzyć specjalne grupy i udostępniać je na naszej Facebookowej grupie w specjalnym poście, aby szukać znajomych do wspólnego oglądania.
Zobacz więcej naszych artykułów z serii #zostańwdomu.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.