Advertisement
Aktualności

Premiera: “W lesie dziś nie zaśnie nikt” obejrzycie od dziś na Netflixie!

Redakcja Filmawki
W lesie dziś nie zaśnie nikt
fot. Materiały prasowe
Potrzeba matką wynalazków. Przez epidemię koronawirusa wiele filmów nie trafiło na ekrany kin, a jednym z tych pechowców był W lesie dziś nie zaśnie nikt w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego. Na szczęście, dystrybutor Next Film poradził sobie z problemem, dlatego też już od dzisiaj (20.03) możecie oglądać tę produkcję na Netflixie!

To znakomita okazja do tego, by w domowym zaciszu zapoznać się z dziełem przepełnionym miłością do kiczowatych horrorów, który zapewni wam zarówno odrobinę strachu, jak również wiele okazji do śmiechu.

Przypomnijmy – akcja W lesie dziś nie zaśnie nikt dzieje się na obozie offline, w trakcie którego młodzież uczy się żyć w polowych warunkach bez dostępu do urządzeń elektronicznych. To tam, w głębi ciemnego lasu, przyjdzie im się zmierzyć ze stworami nie z tej ziemi, które zrobią wszystko, by w widowiskowy sposób pozbyć się intruzów. W filmie pojawiają się między innymi: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiecka, Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus i Mirosław Zbrojewicz.

–> Zobacz oficjalny zwiastun

Spodziewajcie się od nas wielu materiałów na temat tego filmu! Oprócz recenzji, przygotowaliśmy dla Was również dwa interesujące wywiady: z aktorką Julią Wieniawą, w którym opowiada o tym, jak przygotowywała się do roli, jak również z reżyserem Bartoszem M. Kowalskim, z którego dowiecie się, w jaki sposób nakręcone zostały niektóre sceny morderstw.

W lesie dziś nie zaśnie nikt już od 20.03 na platformie Netflixa!

–> Zapraszamy też do przeczytania naszej recenzji filmu.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.